O nas

 

                                                                        

             Coś więcej o naszej firmie ...                                 

 

Nasza firma  CM spółka jawna jest młodą firmą projektującą i produkującą różnego rodzaju kocyki dziecięce. W branży dziecięcej działamy od 2011 roku. Nasza firma zajmowała się eksportem artykułów dziecięcych z krajów Unii Europejskiej. Analizując zachodni oraz nasz rynek artykułów dziecięcych zauważyliśmy ciągle rosnące zainteresowania dzieci i ich rodziców artykułami o nietuzinkowej kolorystyce. Dzięki zdobytemu doświadczeniu w sprzedaży  produktów znanych marek możemy zaproponować naszym klientom unikalne produkty, które cieszą się popularnością u naszych zachodnich sąsiadów.

 

Wszystkie nasze produkty są szyte ręcznie z wykorzystaniem najlepszych jakościowo materiałów takich jak:  mięciutki minky oraz 100% bawełna o niebanalnych wzorach i interesującej kolorystyce. Użyte materiały posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty, a precyzyjne wykonanie poszczególnych produktów gwarantuje bezpieczeństwo ich użytkowania przez dzieci już od wieku wczesno-niemowlęcego.

 

Oczywiście jako prężnie rozwijająca się firma pełna niebanalnych pomysłów ciągle się rozwijamy dodając coraz nowsze projekty i asortyment do naszej oferty. Nasze produkty cechuje szczególnie wysoka jakość materiałów, z których zostały wyprodukowane - co dla dzisiejszych rodziców jest szczególnie istotne. Wychodząc naprzód dzisiejszemu konsumentowi chcemy zaproponować produkt zarówno designerski, niezwykle praktyczny jak również wysokiej jakości.

Projekt i realizacja Maxsote.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Google+
Sklep internetowy Shoper.pl