Zwroty i reklamacja

 Rezygnacja z zakupionego towaru i wymiana towaru

 

Zgodnie z Ustawą z dnia 02.03.2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów, Kupujący będący konsumentem może odstąpić od umowy sprzedaży zawartej za pośrednictwem strony internetowej Sklepu, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w ciągu 14 dni od dnia wydania towaru Kupującemu. Zwrot towaru powinien zostać zrobiony od razu po otrzymaniu przesyłki , ważne jest aby nie było to później niż terminie 14 (czternaście) dni. Aby zwrot został zrealizowany należy do paczki ze zwracanym produktem dołączyć PARAGON FISKALNY oraz FORMULARZ ZWROTU TOWARU.

Prawa zwrotu nie mają osoby które zakupiły produkt w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą i uzyskały fakturę VAT. Całkowity kosz przesyłki zwrotnej ponosi Kupujący . ( Za wyjątkiem przesyłek z towarem reklamowanym).

 

Zwrot kosztów przesyłki:

- sprzedawca zwraca koszt przesyłki w wysokości najniżej możliwej opcji dostępnej w sklepie.

Przykład: Klient zakupił produkt z dostawą kurierską koszt 12 zł. Najniższy możliwy koszt dostawy to 9 zł paczkomat INPOST. Klient zwraca towar a sprzedawca zwraca mu koszt produktu + koszt przesyłki najniższej z możliwych opcji czyli 9 zł.

- koszt przesyłki zwrotnej od kupującego do sprzedawcy ponosi kupujący.

- w przypadku gdy klient zwraca tylko część zakupionego towaru koszt obu przesyłek ponosi kupujący.

 

Należność za zwracany towar zostanie Państwu zwrócona w ciągu 14 (czternaście) dni kalendarzowych od daty doręczenia do Sprzedawcy. Kupujący ma możliwość wymienić zakupiony towar , w ciągu 14 (czternaście) dni od daty kiedy ten towar otrzymał

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadkach:

a) świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą;

b) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone.

Jeżeli Konsument skorzystał z prawa odstąpienia od umowy kupna , umowa ta uważana jest za niezawartą . Obie strony umowy zwracają sobie wzajemnie to, co sobie świadczyły.

 

Towar należy zwrócić na adres poniżej :

CM Aurelia Cygan Karina Marczyńska spółka jawna
ul. Wiejska 2

34-120 Inwałd

Lokal na 1 piętrze

tel. 880 702 148

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Google+
Sklep internetowy Shoper.pl