Najczęściej zadawane pytania
  • Czy jest możliwość wysyłki za granicę ?

Koszt wysyłki przesyłek zagranicę kraju ustalany jest indywidualnie biorąc pod uwagę wagę zamówienia , wg, cennika Poczty Polskiej (polecony priorytet) . W celu obliczenia kosztu przesyłki do konkretnego kraju - konieczne jest wysłanie e-maila na adres : cmlikeabird@gmail.com . W treści wiadomości proszę wyszczególnić które produkty miałaby się znajdować w zamówieniu do wysyłki zagranicznej.

  • Czym wypełnione są wasze produkty? Czy są bezpieczne dla dzieci z alergią?

Wypełnienie naszych kocyków, poduszek i przytulanek stanowi antyalergiczna włóknina silikonowa. Dokładniejsze informację na temat naszych produktów mogą Państwo znaleźć w zakładce ,, BEZPIECZEŃSTWO '' .

  • Jak mogę zwrócić towar?

Zgodnie z Ustawą z dnia 02.03.2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów, Kupujący może odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w ciągu 10 dni od dnia zakupu.

Niezbędny do zwrotu formularz można pobrać na naszej stronie w zakładce ,, ZWROTY ''.

  • Czy mogę osobiście odebrać towar ? Jeżeli tak to gdzie ?

Zamówiony towar można odebrać w siedzibie naszej firmy w Andrychowie przy ulicy Juliusza Słowackiego 4a , w godzinach od 8 - 15.30 . Przed odbiorem towaru prosimy o kontakt drogę e-mailową lub telefonicznie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Google+
Sklep internetowy Shoper.pl